• +48 571 238 017
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ZOSTAW WIADOMOŚĆ

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać...

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odezwiemy się wkrótce.

  Wystąpił problem w wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Wypełnij wszystkie pola przed wysłaniem wiadomości.

Fit Expert Gym

FOTKA DO FIRMY 2

 

Poznaj Fit Expert Gym

Największa siłownia oraz centrum fitness we Włocławku. Dodatkowo gabinet nowoczesnej rehabilitacji oraz salon kosmetyczny. Oferujemy Tobie 1800 m2 przestrzeni, abyś mógł spełniać swoje marzenia o wysportowanej, zdrowej i pięknej sylwetce. Nasz zespół współpracuje ze specjalistami z zakresu fizjoterapii oraz ortopedii.

 

Połączenie doświadczenia i pełnej entuzjazmu młodości

Mamy w swoim zespole trzykrotnego Mistrza Świata w wioślarstwie, pasjonata ultramaratonów i triathlonu. Nasi pracownicy sami aktywnie uprawiają sport na różnych poziomach, od regularnego treningu rehabilitacyjno – funkcjonalnego po trening wyczynowy. Wiemy o czym mówimy, chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i zarażać pasją do zdrowego, czystego sportu. Ta robota to nasz pasja, dlatego jesteśmy w tym tak dobrzy!

 

Oferujemy Ci kompleksową obsługę

Kompleksowość w naszym wykonaniu to analiza Twojego stanu zdrowia i formy, opracowanie planu ćwiczeń, prowadzenie treningu w miejscu przez Ciebie wybranym (siłownia, dom, ogród, park), monitoring postępów, opracowanie odpowiedniej diety oraz dostarczanie posiłków dietetycznych, rehabilitacja w przypadku jakichkolwiek kontuzji. 

COPYRIGHT FITEXPERT 2017. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE