• +48 571 238 017
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ZOSTAW WIADOMOŚĆ

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać...

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odezwiemy się wkrótce.

  Wystąpił problem w wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Wypełnij wszystkie pola przed wysłaniem wiadomości.

NOWOŚCI

Przed nami druga edycja akcji „Odchudzamy Włocławek”

Przez fitteam | W news | on Luty 1, 2016

Dość wymówek! To może być najlepsze 12 tygodni spędzone w naszym klubie, dzięki którym uda się osiągnąć cel. Czym jest akcja „Odchudzamy Włocławek”? To program prowadzony przez naszą kadrę trenerską pod nadzorem Rafała Wielgosza. Pierwsza edycja, która miała miejsce pod koniec ubiegłego roku udowodniła, że było warto.

W czym tkwi źródło udanej metamorfozy uczestników? To proste! Wspólna motywacja, rozmowy poruszające podstawowe problemy przy podjęciu decyzji o zrzuceniu zbędnych kilogramów i systematyczna praca. Tu liczby mówią same za siebie. Grupa 5 osób w wieku od 28 do 54 lat pozbyła się łącznie 38,6 kg. Każdy uczestnik stracił blisko 10% masy swojego ciała! Rekordowy wynik to prawie 12 kg mniej.

Grupa ludzi dążąca do tego samego celu to źródło wzajemnej motywacji. To było czuć z każdym kolejnym spotkaniem, podczas kontroli wagi oraz ćwiczeń. Zgubione zbędne kilogramy to niewątpliwa nagroda. Jednak dużo ważniejsze są praktyczne umiejętności, które pozwolą żyć zdrowiej – podsumowuje Rafał Wielgosz, trener Fit Expert Gym.

Za naszą akcją „Odchudzamy Włocławek” kryje się seria 12 wykładów, gdzie trenerzy poruszają problematykę zdrowego odżywiania, metabolizmu, odpowiedniego bilansowania diety, aktywności fizycznej, złych nawyków żywieniowych itp. Teoria w połączeniu z serią 36 obowiązkowych treningów, szczegółową kontrolą ważenia oraz wsparciem trenerów przybliża do celu.

Odchudzanie Włocławka w drugiej odsłonie zaplanowana jest w drugiej połowie lutego. O szczegóły pytajcie w recepcji klubu lub na naszym fanpage’u www.facebook.com/FitExpertGym.

Brak komentarzy do "Przed nami druga edycja akcji „Odchudzamy Włocławek”"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

COPYRIGHT FITEXPERT 2017. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE