• +48 571 238 017
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ZOSTAW WIADOMOŚĆ

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać...

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odezwiemy się wkrótce.

  Wystąpił problem w wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Wypełnij wszystkie pola przed wysłaniem wiadomości.

NOWOŚCI

Nowe zajęcia: MOBILITY

Przez fitteam | W news | on Marzec 22, 2016

Z początkiem kwietnia w harmonogramie zajęć fitness pojawi się nowa pozycja. Mobility – zajęcia, które mają na celu zwiększenie naszej mobilności czyli ruchomości oraz zwiększenia zakresu ruchu. Jest to możliwość do większej amplitudy ruchu w naszych stawach.

Dla kogo są dedykowane zajęcia MOBILITY?

Zajęcia mobility są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które mają problem ze swoją mobilnością w różnych zakresach ruchu w stawach swojego ciała. Są to też zajęcia dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją dotychczasową gibkość, poradzić sobie z bólami mięśni, nauczyć się zapobiegać kontuzjom oraz zwiększyć swoje wyniki w sporcie, np. Crossfit. Są to zajęcia obowiązkowe dla osób, które mają siedzący tryb pracy.

Co tak naprawdę będziemy robić na MOBILITY?

Rozciągamy, naciągamy, masujemy, ugniatamy, rolujemy, ściskamy, uciskamy mięśnie w celu jego ukrwienia oraz zmniejszenia dolegliwości. Jednak przede wszystkim będziemy zajmować się zwiększaniem zakresu ruchu w poszczególnych stawach.

Czy zajęcia MOBILITY są ciekawe?

Zajęcia mobility są ciekawe dla osób, które naprawdę są zainteresowane poprawą swojej mobilności i gibkości, gdzie później mogą to przełożyć na swój konkretny trening. Są to głównie ćwiczenia korekcyjno – rozciągające, gdzie wymaga się dokładności i skupienia na mięśniu. Są to zajęcia o wiele spokojniejsze niż crossfit czy trening siłowy. Jednak regularne poświęcenie 45min czasu na takim treningu zaowocuje nam w treningu wymagającym naszej gibkości oraz ruchomości w stawach.

Brak komentarzy do "Nowe zajęcia: MOBILITY"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

COPYRIGHT FITEXPERT 2017. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE