• +48 571 238 017
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ZOSTAW WIADOMOŚĆ

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać...

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odezwiemy się wkrótce.

  Wystąpił problem w wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Wypełnij wszystkie pola przed wysłaniem wiadomości.

NOWOŚCI

17 kg mniej to możliwe!

Przez fitteam | W news | on Październik 7, 2016

Jeśli zaczynacie zmiany od diety i spacerów to dobrze. Zgubicie 5 kilogramów. Jak dołożycie do tego jazdę na rowerze ucieknie jeszcze kilka „kilo” i koniec. Prawdziwa walka o właściwą wagę zacznie się dopiero jak będziecie robić to regularnie. Wtedy może okazać się, że stracicie kilkanaście kilogramów w kilka miesięcy i przyjdzie moment na zmianę ubrań w szafie. Brzmi ciekawie? Zobaczcie jak to zrobił nasz klubowicz Jacek.

– Podejmowałem różne próby, ale kończyły się utratą 3-5 kg i stop. Zbijanie wagi zaczałem w 2014 roku. Dietetyk, spacery i jazda na rowerze, ale to nie przynosiło oczekiwanych rezultatów – tak wspomina początki nasz klubowicz.

Takie początki ma każdy, kto próbuje schudnąć. Próba i szukanie rozwiązań okazują się najważniejsze.

– Postanowiłem użyć pewnej kompilacji w podejściu do odchudzania. Z jednej strony dieta ułożona przez dietetyka, wymagająca dyscypliny i determinacji oraz zajęcia na siłowni. Ktoś musiał ze mnie wydobyć wolę walki o wygląd, w pewnym sensie dysycplinować do ćwiczeń. Uznałem, że jedyna droga to trener personalny, który narzuci styl, zdopinguje do wysiłku. I zadziałało – mówi Jacek.

Jak zakończyła się przygoda z siłownią i trenerem personalnym? 17 kg mniej w 7 miesięcy. Pamiętajcie, to nie były miesiące zabawy, lecz ciężkiej pracy pod okiem trenera.

– Pierwszym celem było poprawienie mobilności i redukcja zbędnych kilogramów. Przełożyło się to na szybką poprawę w zakresie ruchomości stawów. Po osiągnięcia pierwszego celu rozpoczęliśmy kształtowanie sylwetki. Po 7 miesiącach mojemu podopiecznymu udało się zrzucić 17 kg – wyjaśnia Damian, nasz trener.

Najważniejszym elementem jest zadowolenie z efektów!

– Dziś mogę powiedzieć, że warto było. Ważne jest to, aby podchodzić też z dystanasem do siebie i do ćwiczeń. Czasem coś nie wychodzi, brakuje siły, wtedy nie można się poddawać, tylko trzeba pokonywać słabości, śmiać się potem jak zadane ćwiczenia wychodzą a zakwasy znikają. Fajnie jest jak widzę, kiedy moje ciało się zmienia, kiedy centymetry w pasie spadają, a garderoba wymaga odświeżenia – tłumaczy nasz klubowicz.

Brak komentarzy do "17 kg mniej to możliwe!"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

COPYRIGHT FITEXPERT 2017. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE